Levent Yerinde Halı Yıkama

0212 268 25 00 - 0533 361 20 13

Levent Yerinde Halı Yıkama

Levent Yerinde Halı Yıkama

Levent Yerinde Halı Yıkama Ve Evde Halı Yıkama Şirketi Olarak Hizmet Vermek Gerçekten Zor Ve Sabır Gerektiren Bir Sektördür.

Levent Yerinde Halı Yıkama Deneyim Konusunda Kendisini İspatlamış Bir Firma Olarak Ve 2010 Yılından Bu Yana Yeniden Yapılanarak İstanbul Çok Sayıda Kaliteli Titiz Disiplinli Önemli Kuruluşa Hizmet Sunmakta Olup Bu Hizmeti En İyi Şekilde Sıfır Hata İle Uygulama Çabasındadır. Çeşitli Yatırımlar Sonucunda Modern Teknolojiye Sahip Levent Yerinde Halı Yıkama Haline Gelmiştir.

Her ayrıntıyı sizin rahat yerinde halı yıkama hizmeti alabilmeniz için tasarlayan Levent Yerinde Halı Yıkama şirketimiz hizmete başlamıştır.

Mega kent istanbul şehrinin tamına Levent Yerinde Halı Yıkama vermek amacıyla kurulan firmamız 3 adet yerinde halı temizleme servis araçlarıyla özellikle yoğunluk olan yaz aylarında tüm müşterilerine sıkıntısız Levent Yerinde Halı Yıkama vermektedir.
Günün her saatinde Levent Yerinde Halı Yıkama verebilecek şekilde ayarlanan mesai saatlerimiz sayesinde 24 saat kesintisiz Levent Yerinde Halı Yıkama hizmeti sunmaktayiz.

Yerinde Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

Yerinden Kalkması Ya Da Kaldırılması Mümkün Olmayan Yerinde Halıların Evinize, İş Yerinize Gelinerek Yerinde Yıkama Ve Temizleme İşlemidir. Yerinde Halılar Yapıştırıcılar Aracılığıyla Yere Sabit Edildiğinden Dolayı, Yerinden Sökülmesi Ve Tekrar Yapıştırılması Ekstra Masraflar Doğurur. Ve Yerinden Sökülen Halılar Kullanım Ömürleri Azalmaktadır. Bu Olay Hem Bütçenizi Hem De Zamanınızı Fazlasıyla Etkiler. Uzman Levent Yerinde Halı Yıkama Ekibimiz Ve Son Model Makinelerimizle Levent Yerinde Halı Yıkama İşinde De Yılların Verdiği Tecrübemizle Taleplerinize Karşılık Veriyoruz.

Levent Yerinde Halı Yıkama Da Merak Edilen Sorular.

Yerinde Halı Yıkama Halıya Zarar Veriri mi ?
İstanbul Yerinde Halı Yıkama Fiyatları Ne Kadardır?
Yıkama Olan Yerinde Halı Ne Zaman Kurur?
Evde Halı Yıkama Nasıl Yapılır?
İstanbul Olduğu Yerde Halı Yıkama Sağlıklımıdır?
Evde Halı Yıkama Fiyatları Ne kadardır?
İstanbul Olduğu Yerde Halı Yıkama Fiyatları Ne Kadardır ?


Levent Yerinde Halı Yıkama Fiyatları Bilgileri: 60 Metre Kare Ve Altı Yerinde Halı Yıkama İşlemlerinde Yerinde Halı Yıkama Fiyatlarımız Sabit Bulunmaktadır. 60 Metre Kereden Daha Büyük Olan Yerinde Halılarınız Metre Kare Arttıkça Yerinde Halı Yıkama Fiyatları Düşmektedir. Levent Yerinde Yıkama İşlemi Gören Halılarınız Yaz Aylarında 4–5 Saat, Kış Aylarında 6–9 Saat Sonra Kullanıma Hazır Hale Gelir. Yapılan İşlem Sonrasında 2 – 3 Saat Kadar Halının Bulunduğu Odada Hava Sirkülâsyonu Sağlanır. Yıkama İşlemleri Garantili Olarak Yapılır. Yerinde Halı Da Çekme, Solma Ya Da Kötü Koku Gibi Sonuçlar Söz Konusu Değildir. Şirketimiz 7 / 24 Hizmet Vermektedir. Sabah Yıkanması Mümkün Olmayan Mekânlara Mesai Saatleri Dışında Da Hizmet Vermekteyiz. Özellikle Günümüzde Çokça Yaygın Olarak Kullanılmakta Olan Zemine Halı Yapıştırılarak Oluşturulan Yerinde Halı Kaplama Yöntemi Çoğu İşletmenin Ve Daire Sahiplerinin Tercihi Haline Gelmiş Bulunmaktadır. Bu Tür Bir Zemin Kaplamanın İşletmelere Ve Ev Sahiplerine Sıçak Ve Şık Bir Ortam Sunmaktadır. Bu Tür Yerinde Halı Kaplanan Zeminin Bizlere Daha Uzun Ve Sağlıklı Olarak Hizmet Vermeleri İçin Düzenli Olarak Bakımını Ve Levent Yerinde Halı Temizliği İşlemini Yapmalıyız. Yerinde Halıların Günlük Bakımını Kendi Bünyemizde Yapabilmekteyiz. Ama Bu Yerinde Halıların En Önemli Bakım Ayağını Yıkama İşlemi Oluşturmakladır. Yerinde Halı Temizleme Levent İşlemi Çok Büyük Titizlik Ve Tecrübe Gerektiren Bir İşlem Olması Sonucu Mutlaka İşini Bilen Kaliteli Bir Levent Yerinde Halı Yıkama Şirketi Tarafından Yapılmalıdır. Levent Yerinde Halı Yerinde Halı Yıkama Nasıl Yapılır Ve Levent Yerinde Halı Yıkama Nasıl Yapılır. Bize Her Şeyi Sorun Ama Yerinde Halı Nasıl Yıkama Yapılır Sorusunu Sormayınız Biz 18 Senedir Bu İşlemin Her Çeşit Yöntemini Yapmaktayız.
İstanbul Levent Yerinde Halı Yıkama Ve Yıkama Adı Altında 18 Senelik Hizmet Ve Garanti Verilerek Gerçekleşen Yerinde Yerinde Halı Yıkama Levent Hizmetimiz 19 Yılına Girmiş Bulunmaktadır. 3 Levent İlçesinde Verdiğimiz Hizmetler Olduğu Yerde Yerinde Halı Yıkama Ve Yıkama Hizmetidir.
İstanbul Levent Yerinde Halı Yıkama Servisimiz Ayrıca Yerinde Halı Halıflex Yıkama Hizmetini 24 Saat Kesintisiz Verebilmektedir. Levent Çişli Yerinde Halı Yıkama Fiyatları Konusunda İndirimli Yerinde Halı Yıkama Levent Hizmeti Bizden Alınmaktadır. Levent Yerinde Halı Yıkama Fiyatları Olarak Belli Mevsimlerde İndirimli Yapmaktadır. 4 Levent Yerinde Halı Yıkama Yöntemlerinde Sayısız Şirkete Kurs Veren Levent Firmamız Ayrıca İstanbul 1 Levent Yerinde Halı Yıkama Yöntemleri Konusunda Bir Uzman Olmaktadır. Evlerde Yerinde Halı Yıkama Levent Olarak Evde Yerinde Halı Yıkama İstanbul Hizmetlerini Garanti Vererek Yapılacaktır. Levent Hizmetlerimiz Arasında Yerinde Halı Yıkama Olduğu Yerde Yerinde Halı Yıkama İle Evlerde Yerinde Halı Yıkama Olarak Da Hizmet Çeşitlerimiz Mevcuttur.

Levent İlçesinde Hizmet Çeşitlerimizin Arasında Yerinde Halı Yıkama Yerinde Halı Yıkamalar Ve Yerinde Halı Yıkama İşlemlerinize Garanti Kapsamında Uygulamaktayız. Yıkama Levent İşletmemiz Ayrıca Levent İlçesinde Çişli Yatak Yıkama Konusunda Tecrübesi Kanıtlanmış Bir Şirkettir. Ayrıca Yerinde Halı Yıkama Şampuanı Temin Etmekteyiz İstiysen Bu Kimyasalı İsteyen Kedim Koltuğuma Çiş Yaptı Nasıl Temizlenir Diyen Müşterilerimiz Kullanabilirler.

Yerinde Halı Yıkama Levent

Halı Yıkama Firmalarının Günümüzde Artması, Bu Faaliyet Alanına Olan Rağbetin Göstergesidir. Halı Yıkama Hizmetlerinde En Fazla Yerinde Halı Yıkama Hizmeti İçin Talep Oluyor. Temizlik Hizmeti İsteyenler Halılarının Temizlenmesi İçin Ekiplerin, Halıların Bulunduğu Alana Gelmesini Talep Ediyor. Bunun Nedeni İse Çoğunlukla Halıların Çok Ve Ya Büyük Boyutlu Olmasından Kaynaklanıyor. Levent Yerinde Halı Yıkama Firması Olarak Sizlere Profesyonel Ekipler, Kaliteli Ve Halıya Özel İlaçlar Ve Doğru Bir Ekipman İle Hizmet Veriyoruz. Halılarınızın Derinlemesine Temizlenmesi Firmamız İle Artık Mümkün.

Levent Yerinde Halı Yıkama Firması Olarak Kaliteli Temizleyiciler Ve Doğru Uygulamalar İle Halılarınızın Bakımlı Bir Şekilde Kalması Sağlanıyor. Bakterilerden Tamamen Arınmış Olan Halılarınız Temiz Ve Sağlık Koşullarına Uygun Olarak Sizlere Teslim Ediliyor. Yerinde Halı Yıkama Konusunda Firmamızdan Güvenilir Destek Alabilirsiniz.
Levent Yerinde Halı Yıkama Şirketleri Levent Yerinde Halı Yıkama Şirketleri, Son Yıllarda Artan Bir Talep Yoğunluğuna Sahne Oluyor. Yerine Halı Yıkama Hizmetleri Konusunda En Çok Şirketler Ve Büyük Firmalar Talep Göstermektedir. Halı Yıkama Şirketleri Halılara Özel Uygulamalar Yapmadıklarında Halılarda Deformasyon Oluşabiliyor. Bu Neden İle Son Yıllarda Halı Yıkama İşlemlerinde En Çok Temizlik İlaçları Ve Uygulamalara Dikkat Ediliyor. Levent Yerinde Halı Yıkama Şirketleri, İşlemlerinde Birçok Avantaj Sağlıyor. Halıların Yerinden Kaldırılmadan Temizlenmesi Sayesinde Halıların Deforme Olmadan Temizlenmesine Olanak Sağlanıyor. Levent Yerinde Halı Yıkama Şirketi Olarak Uzman Bir Ekip Yardımı İle Halınızın Özellikleri İncelenerek En İyi Hizmet Veriliyor. Derinlemesine Hijyen Ve Bakım Uygulamaları İçin Firmamızı Tercih Edin.

Levent Yerinde Halı Yıkama Fiyatları

Levent Yerinde Halı Yıkama İşlemleri, Halıların Süpürülmesi, Silinmesi, Yıkanması Ve Durulanması İşlemlerinden Oluşuyor. Halılar Son Olarak Kurutularak Sahiplerine Teslim Ediliyor. Derinlemesine Hijyen Kazanan Halılar Son Olarak Bakım Uygulamalarına Tabii Tutuluyor. Levent Yerinde Evlerde Halı Yıkama Fiyatları, Yerinde Halı Yıkama Ayrıcalığı Ve Profesyonel Hizmetler Kapsamında Fiyatlandırılıyor. Fiyat Bilgisi İçin Firmamız İle Görüşerek Net Bilgi Alabilirsiniz. Halılarınızın Yıpranmadan, Canlı Renkler İle Sizlere Teslim Edilmesi İçin Firmamız İle Görüşün. Levent Evde Halı Yıkama Hizmetleri Sayesinde Her İlçede Kısa Zamanda Halılarınızın Hijyene Kavuşmasını Sağlayabilirsiniz. Kaliteli Malzemeler Ve Bakım Uygulamaları Sayesinde Halılarınızı Hoş Kokular Eşliğinde Ve Hijyenik Olarak Teslim Alın. Levent Yerinde Evde Halı Yıkama Fiyatları Firmamız İle Ekonomik Boyutlarda Sunulmaktadır. Levent Ofislerde Halı Yıkama Firmaları Levent Temizlik Firmaları Artık Her Bir Hizmet İçin Farklı Şekilde Kurulmakta Ve Hizmet Vermektedir. Levent Ofislerde Halı Yıkama Firmaları, Halılarınızın Kısa Zamanda, Uzman Bir Ekip İle Temizlenmesine Olanak Sağlar. Firmamız Sizlere En Kaliteli, Halılarınızın Özelliklerine Uygun Olarak Seçilmiş Olan İlaçlar İle Hizmet Sunar. Yerinde Yurt Halısı Yıkama Hizmeti İçin De Firmamızdan Özel Hizmet Alabilirsiniz. Özel Hizmet Ve Fiyat Avantajları İçin Firmamız İle Görüşünüz. Levent Ofislerde Halı Yıkama Firmaları Arasında Firmamız Sizlere Profesyonel Anlamda Hizmet Sunan Firmalar Arasındadır.

Levent Ofis Halısı Yıkama Ücretleri

Levent İlçelerinde Verdiğimiz Hal Yıkama Hizmetleri İle Halılarınız Derinlemesine Temizlenirken Aynı Zamanda Bakım Uygulamaları İle De Daha Canlı Renklere Kavuşturulur. Levent Ofis Halısı Yıkama Ücretleri Alınan Hizmetlerin Özelliğine Göre Farklılık Gösterir. Ekonomik Fiyatlar Ve Profesyonel Hizmetler, Halı Temizliği Hizmetleri Konusunda Avantaj Sağlar. Levent Yerinde Halı Temizlik Şirketleri Profesyonelliğinde Temizlik Hizmetleri Almak İçin Firmamızdan Güvenilir Destek Alabilirsiniz. Avantajlı Ve Kaliteli Temizlik Hizmeti Konusunda Firmamızdan Hizmet Alabilirsiniz. Büro Halısı Yıkama Şirketi Ofis Ve Büro Halısı Yıkama Şirketi Olarak Ofis Halılarınıza Özel Olarak Seçtiğimiz Temizlik Ürünleri İle Hizmet Sunuyoruz. Bu Sayede Halılarınız Hiçbir Yıpranma Yaşanmadan Temizlenmiş Ve Bakım Uygulamaları Yapılmış Şekilde Size Teslim Ediliyor. Büro Halısı Yıkama Şirketi Olarak Kaliteli Temizlik Ürünleri Kullanıyoruz. Halılarınızda Bulunan Bakteriler Tamamen Giderilerek Halılarınızın Sağlık Koşullarına Uygun Olması Sağlanıyor. Büro Halısı Yıkama Şirketi Olarak Kalite Standartlarına Göre Hizmet Vermekteyiz. Kuran Kursu Halı Yıkama Hizmeti Kurs, Okul Ve Ofislerinizde Bulunan Halıların En İyi Şekilde Temizlenmesi İçin Firma Olarak Kalite Standartlarına Göre Hizmet Veriyoruz. Kuran Kursu Halı Yıkama Hizmeti Kapsamında Halılarınızda Bulunan Bakterilerin Giderilmesini Antibakteriyel Halı Yıkama Sistemlerimiz İle Sağlıyoruz. Halılarınızın Temizlenmesi Ve Bakımlarının Yapılması İşlemlerini Firma Hizmetlerimiz İle Edinebilirsiniz. Kuran Kursu Halı Yıkama Hizmeti Firmamız İle Ayrıca Ekonomik Şekilde Verilmektedir.

Yerinde Halı Lekesi Nasıl Çıkar: Yerinde Halı Da Bulunan Leke Üzerine Özel Kimyasal Uygulanarak Çıkabilir. Her Leke İçin Ayrı Bir Leke Sökücü Kullanmak Gerekir.
Levent İstanbul Çiş Kokusu Nasıl Giderilir? Levent İstanbul Çişli Olan Yerinde Halı Yıkama Nasıl Olur? Levent İstanbul Çiş Olan Yerinde Halı Yıkama Şekli Nasıl Olur?
Levent İstanbul Beyaz Yerinde Halı Yıkama Nasıl Olur? Levent Renkli Yerinde Halı Yıkama Nasıl Olur.? Levent Yerinde Halı Da Meşrubat Lekesi Nasıl Temizlenir?
Levent Çişli Yerinde Halı Yıkama İstanbul Şirketleri. Levent İstanbul Yerinde Halı Nasıl Yıkama Olur. Levent Yerinde Halı Yıkama Fiyatları Ne Kadardır? Levent Yerinde Halı Yıkama Telefonları Nasıl Bulunur?
Levent İndirimli Yerinde Halı Yıkama Fiyatları Nerededir? Levent İndirimli Yerinde Halı Yıkama Nasıl Yapılır? Levent İstanbul En Yakın Yerinde Halı Yıkama Neresi? Levent Acil Yerinde Halı Yıkama İstanbul Şirketi Neresidir? Levent Yerinde Halı Yıkama Yöntemleri İstanbul nasıldır? Levent Yerinde Halı Yıkama Anadolu Yakası Adresleri Nerelerdir?
Levent Yerinde Halı Yıkama Avrupa Yakası Nerelerdir? Levent İstanbul Evde Yerinde Halı Yerinde Halı Yıkama Nasıl Yapılır? Levent İstanbul Evde Yerinde Yerinde Halı Yıkama Nasıl Yapılır? Levent İstanbul Da İdrar Kaçan Yerinde Halı Nasıl Temizlenir? Levent İstanbul Da İdrar Kokusu Nasıl Giderilir? Levent Yerinde Halı Da Leke Nasıl Yıkama Olur?
Levent Lekeli Yerinde Halı Nasıl Temizlenir? Levent Deri Yerinde Halı Lekesi Nasıl Temizlenir? Levent Yerinde Halı Lekeleri Nasıl Temizlenir? Levent Kadife Yerinde Halı Nasıl Temizlenir? Levent Evde Yerinde Halı Nasıl Temizlenir?
Levent Ofislerde Yerinde Halı Nasıl Temizlenir? Levent Beyaz Yerinde Halı Nasıl Temizlenir? Levent Mum Lekesi Nasıl Temizlenir?
Ayrıca Levent Yerinde Halı Yıkama Firması Olarak Tüm Makinelerimiz Avrupa'nın En İyisi Olarak Ödüllendirilen Nilco Marka Yerinde Halı Yıkama Makinelerinden Oluşmaktadır. Şirketimizce Sunulan Kalite Ve Yerinde Halılarınız İçin Garantili Yıkama Sunmaktayız. Bu Dönem İçerisinde Sunulan İndirimlerimiz Daha Çok Müşterimiz Tarafından Reklam Amaçlı İndirim Vermekteyiz. Yıkatacağınız Çekyat, Yatak Ve Yerinde Halı Takımlarınıza Net Fiyat Alabilmeniz İçin Santralimizden Bilgi Alabilirsiniz.Bugün Ve Geçmişte Olduğu Gibi Gelecekte De En İyi Hizmeti Size Sunmak Her Zaman Hedefimiz Olacaktır. 18 Yıllık Hayatımızda Her Zaman Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür. Yerinde Halı Kumaşları Kir, Mikrop Ve Bakteri Tutmaya Çok Elverişlidir. Nasıl Ki Bir Giydiğimiz Eşyayı İkinci Kez Giymeden Önce Yıkıyorsak Aynı Şekilde Devamlı Kullanmış Olduğumuz Yerinde Halıları Da Belli Periyotlarda Yıkatmalıyız. Levent Yerinde Halı Yıkama İşini Meslek Olarak Belirlemiş, Kurs Verilerek Özel Olarak Yetiştirilmiş Yerinden Kalkması Mümkün Olmayan Yâda Kaldırılması İstenmeyen Halıların Ve Yerinde Halıların Evinize Veya İşyerinize Gelerek Bulundukları Yerde Temizlenmesi İşlemidir. Bu İşlem Sonrası Yaz Aylarında 4-6 Saat Kış Aylarında 10-12 Saat İçerisinde Eşyalarınız Kullanıma Hazır Duruma Gelmektedir. Halı Ve Levent Yerinde Halı Yıkama İşlemlerimiz Temizleme Garantisi İle Hizmetinize Sunulur. Levent Yerinde Halı Yıkama Servislerimiz Size Hizmet Etmek İçin Telefonunuzu Bekliyor. Unutmayın Biz Bu Yıkama İşlemlerinin Hepsini Memnuniyet Garantisi Dâhilinde Yapmaktayız. Bizi Seçtiğinizde Memnun Olmama Şansınız Bulunmamaktadır. Yıkama İşlemi Görmeyen Koltuğun Üzerindeki Lekelerin Kalıcı Olabilme İhtimali Çok Yüksektir. Belli Periyotlarda Yıkanan Yerinde Halı Hem Sağlık Bilgisi Hemde Görünüm Bakımından Çok Daha İyi Olacaktır Aynı Zamanda Kullanım Ömrü De Artacaktır. Tamamıyla Islatılan Koltuğu Yıkamadan Önce Bir Süre Beklenir. Beklenen Bu Sürede Kirlerin Ve Lekelerin Büyük Bir Kısmı Karışımlı Özel Suyumuz Sayesinde Temizlenir. Geriye Sadece Varsa İnatçı Lekeler Kalır. Bir Sonraki İşlemimiz Bu Lekelerle İlgilidir. Lekenin Cinsine Göre Özel Leke Çıkarıcı Seçilir Ve Yerinde Halı Kumaşına Leke Çıkarıcısı Dökülür. Kısa Bir Şekilde Anlatmaya Çalışalım. Levent Yerinde Halı Yıkama Firmamızda En Düşük Yıkama Ücreti Yüz Tl Dir. Ancak Yıkatmak İstediğiniz Diğer Tüm Eşyalarınızda Yerinde Halı Takımı, Yatak,Çekyat Ve Benzeri Eşyalarınızda Sadece Fiyat Listemizde Görmüş Olduğunuz Ücretlerin Yarısını Ödeyebilirseniz.Takımı Eksik Fiyatlandırma Sonucu Sorumlusu Kendimizde Tutup Exstra Olan Yıkama Ücretini Sizden Kesinlikle Talep Etmemektedir.Her Yönüyle Tek Kelime İle Güveniniz İçin Çalışıyoruz. Bir Süre Bekledikten Sonra Kumaşa Zarar Vermeyecek Hassaslıktaki Fırçalar Yardımı İle Sorunlu Bölge Fırçalanarak Lekeden Arınması Sağlanır. Bizim Tavsiyemiz Yerinde Halıların Yılda 2 Defa Yıkanmasıdır. Kirlenmiş Olduğunu Fark Ettiğiniz Ya Da Doğal Sebeplerden Dolayı Yangına Su Baskınlarına Ve Tadilat Çalışması Sonrası Meydana Gelen Kirlilik Sebepleri Sizlerin Gözünde Büyük Sorun Olmaktan Çıkmalıdır.

Levent Yerinde Halı Yıkama Levent Yerinde Halı Yıkama İşlemleri Esnasında, Yıkanan Yerinde Halıların Hijyen Garantisi Verilir Aynı Zamanda Yerinde Halı Kumaşları Kesinlikle Deformasyona Uğramaz. İthal Kimyasallarımızla Yerinde Halılarınız İlk Günki Kadar Levent Yerinde Halı Yıkama Ciddiyet İsteyen Bir İştir. Bu İşe Gereken Hassasiyeti Göstereceğimizden Hiç Şüpheniz Olmasın. Biz Firma Olarak Yerinde Halı Çekyat, Kanepe, Yatak Gibi Devamlı Kullanım Aşamasında Olan Eşyalarınıza Uygun Makine Ve İlaç Garantimizle Yerinde Yıkıyoruz. Koltuğun Kumaş Kaplanmış Her Tarafı, Sanayi Tipi Kuru Vakum Makinesiyle Vakumlanır. Cünkü En Basit Değimle Fırçalama Diyeceğimiz Bizim Dahi Uyluladıgımız. Ancak Mecburiyet Halinde Yapılması Gereken Uygulama Dahi Ekstrem Durumlarda Yerinde Halılarınıza Zarar Verir, Bu Noktada Personel Farkı Ortaya Girer Bu Konuda da Size Yüzde Yüz Güvenceyle Hizmet Sunar. Ne Kadar Zor Bir İşlemdir Yerinde Halı Silmek Saatlerinizi Verip O Hafta Önce Şirket Personellerimiz Tarafından Aranır Uygun Güne Randevu Alırsınız. Bu Sayede Yaz Yoğunluğundan Etkilenmez Şirketimiz Tarafından Her Zaman Öncelikli Olursunuz. Yerinde Halılarınızı Artık Siz Düşünmeyin, Sizin İçin Biz Düşünüyoruz. Her Evin Olmazsa Olmazı Olan Sandalyelerinde, Yerinde Halılarımız Gibi Belirli Periyotlarda Yıkanıp Hijyenik Hale Getirilmesi Gerekmektedir. Ekibimiz Bu Hizmetice Size Sunmaktadır. Levent Yerinde Halı Yıkama Sisteminde Olduğu Gibi Sandalyelerimizde Sulu Sistem Olan Extraction Sistemiyle Yıkanır. Kir Ve Lekelerinden Arındırılır. En Önemlisi İse Sağlığımızı Etkileyebilecek Birçok Mikroorganızmadan Arındırılarak Hijyenik Bi Halde Beğeninize Sunulur.. Koltuğun Kumaşı Ve Diğer Faktörleri Dikkate Alınarak Uygun Şampuan Seçilir. Levent Yerinde Halı Yıkama Sadece Bir Temizlik Değildir Aksine Yerinde Halılarınız Temizken Dahi Düzenli Aralıklarla Mutlak Yaptırılması Gereken Sağlığınız İçin Bir Mecburiyettir Nedeni İse Yerinde Halılarınızda Barınan Mikra Organizmalar, Eğer Yerinde Halılarınız Yeterince Sıklıkla Yıkanmıyorsa Bu Mikroorganizmalar Yerinde Halılarınızda Her Gecen Gün Cogalır Yaklaşık Olarak Altı Aylık Bir Evre Sonunda Koltuğunuzun Tamamı Bu Mikroplar Tarafından Tamen Kaplanır, İşte Bu Yüzde Her Aytı Yedi Ayda Bir Yıkama Yaptırılması Gerekir, Unutmayın Özellikle Evde Bebek Cocuk Varsa Bu İşlemi Aksatmamanız Aileniz İçin Cok Önemlidir, Koltuğunuza Her Oturduğunuzda Milyonlarca Microorganizma Havaya Kalkar Ve Siz Bu Havaya Kalkan Mikropların Yüzde Beşinden Fazlasını Nefesinizle İçinize Çekersiniz Koltuğunuza Günde Kac kez Oturup Kalktıgınızı Düşünün Ve Ne kadar Tehlikeli Bir Durumla Karsı Karsıya Olduğunuzu Bir Düşünün Bu Mikroplar Astım Gibi Birçok Hastalığında Başlangıcını Oluşturur. Sayısız Doktorun Bu Konulardaki Uyarısını Sizde Mutlaka Dikkate Alın ,Ve Diger Bir Ayrıntıda Evde Beslenen Evcil Hayvanlar Konusunda Kıl Tüyün Yanı Sıra Salya Ve Sayamayacağımız Bir sürü Yöntemle Yerinde Halılarınızda Bakteriler Bırakırlar Bu Hayvanlarımızın Sağlığını Etkilemez Ancak Tabiki İnsan Sağlığı Acısından Birtakım Zararlar Verir Yıkama Sayesinde Bu Sağlığımız Üzerinde Etki Edecek Durumu Minimuma İndirme Sansınız Var Zaten Kirlenmemesi Ve Göze Kötü Gelmemsi İçin Yerinde Halılarınızı Yıkatmanız Gerekirken Saglıgınız İçinde Önlemli Katkıda Bulunmaktadır.